تفاهم نامه آموزشی واحد گیلان با مجتمع های عالی         نشست کارگروه مدیران بازدید از دفتر قزوین  تفاهم نامه مشترک  با مجتمع آذربایجان بازدید از نوزدهمین  نمایشگاه کتاب وزارت نیرو بازدید از امکانات آموزشی حضور معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو در موسسه انتصاب دکتر خلیل بانان علی عباسی به سرپرستی موسسه
در راستای اجرای آموزشهای الکترونیکی
تفاهم نامه آموزشی واحد گیلان با مجتمع های عالی
حضور مدیران شرکتهای توزیع نیروی برق در دفتر مهرشهر
نشست کارگروه مدیران
با حضور پرویز علیزاده
بازدید از دفتر قزوین
به درخواست صدا و سیما استان آذربایجان شرقی
تفاهم نامه مشترک با مجتمع آذربایجان
با حضور دکتر بختیار
بازدید از نوزدهمین نمایشگاه کتاب وزارت نیرو
حضور دکتر بانان در مجتمع غرب
بازدید از امکانات آموزشی
جلسه
حضور معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو در موسسه
طی حکمی از سوی وزیر نیرو
انتصاب دکتر خلیل بانان علی عباسی به سرپرستی موسسه
  • مجتمع عالی آموزشی آذربایجان وابسته به موسسه آموزش عای علمی کاربردی صنعت آب و برق، با همکاری اساتید دانشگاه تبریز  گروه برق مجتمع آذربایجان، اقدام به برگزاری دوره آموزشی ایمنی در برق پیشرفته نمود. الکتریکی نمود..

 

  • شرکت‌کنندگان در این دوره با بررسی ولتاژهای خطرناک، رعایت استانداردهای ایمنی، رعایت ایمنی در ترانس های برق، رعایت ایمنی در سیستم های اتصال زمین، رعایت ایمنی در صاعقه، رعایت ایمنی در کلیدهای فشار قوی و کلیات ایمنی آشنا شدند.

 

 

 

 

مجتمع عالی آموزشی آذربایجان وابسته به موسسه آموزش عای علمی کاربردی صنعت آب و برق، با همکاری اساتید دانشگاه تبریز، اقدام به برگزاری دوره آموزشی آشنایی با مفاهیم شبکه های هوشمند الکتریکی نمود..

 

شرکت‌کنندگان در این دوره با توسعه زیرساخت های این صنعت، محرک ها و روند ایجاد این زیرساخت نوین در کشورهای دنیا، ارایه یک دید صحیح از شبکه های قدرت الکتریکی نسبت به شناسایی چالش های ایجاد و توسعه صنعت برق و  نیز گسترش فعالیت های آکادمیک و اجرایی در هر یک از شاخه های شبکه های هوشمند الکتریکی آشنا شدند.

 به گزارش روابط عمومی دوره آموزشی ایمنی خط گرم با رویکرد بر خطوط هوایی و سرویس، تعمیر و نگهداری پست های زیرزمینی با حضور 30 نفر از کارشناسان و تکنسین های شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در مجتمع عالی آموزشی آذربایجان وابسته به موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق برگزار گردید. در این دوره آموزشی فراگیران، با روشهای جلوگیری از بروز حوادث در خطوط هوایی و پست های زمینی وهمچنین شناسایی خطرات و مقابله با آن را آشنا شدند.

د  دوره آموزشی کیفیت منابع آبهای زیرزمینی  در مجتمع عالی آموزشی آذربایجان(تبریز) با حضور مدیران و کارشناسان ارشد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی در این دوره آموزشی که با شرکت 39 نفر از مدیران و کارشناسان ارشد شرکت آب منطقه ای استان آذربایجان شرقی در محل مجتمع عالی آذربایجان وابسته به موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب وبرق برگزار شد، مباحث مختلفی در ارتباط با مشکلات و عوامل آلودگی آبهای زیرزمینی و منابع آلوده کننده و روشهای بهبود آن مورد بحث وبررسی قرار گرفت.

مجتمع عالی آموزشی غرب وابسته به موسسه، میزبان مدیران صنعت آب وبرق استان کرمانشاه جهت برگزاری کارگاه آموزشی در حوزه قوانین حقوقی بود. این کارگاه آموزشی که بنا بر تقاضای مدیران عامل شرکتهای صنعت آب وبرق استان کرمانشاه برگزار شده، شرکت کنندگان به مدت 8 ساعت در کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین مالکیت و ضوابط تنظیم توافقات و معاهدات حضور داشتند.


به گزارش روابط عمومی بر اساس تفاهم نامه شرکت توزیع نیروی برق تبریز با مجتمع عالی آذربایجان، دوره های ایمنی برق در سطح مقدماتی و پیشرفته در محل مجتمع برگزار می گردد.

 

برگزاری دوره های ایمنی برق در سه سطح کارگری-تکنسینی و کارشناسی برای پرسنل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان بوده و در محل مجتمع عالی آذربایجان می باشد. لازم به ذکر است شروع این دوره ها از شهریور 97 و تا اردیبهشت سال 98 ادامه خواهد د اشت.