چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه کمیته مرکزی نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای موسسه

   به گزارش روابط عمومی موسسه، اولین جلسه کمیته مرکزی نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای موسسه آموزش های تخصصی صنعت آب و برق با حضور دکتر بانان سرپرست موسسه به عنوان رئیس کمیته، تقی بینقی به عنوان عضو و نائب رئیس کمیته، مهندس شاهرخ خدایی به عنوان عضو ، مهندس مسعود محجوب به عنوان عضو و مهندس سعید نجفی به عنوان دبیر کمیته تشکیل گردید.

در ابتدای جلسه دبیر کمیته در خصوص روند استقرار نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای موسسه و راه اندازی سامانه جامع مربوطه توضیحاتی را ارائه نمود. سپس رئیس کمیته ضمن اعلام اثرات مثبت استقرار نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها در رسیدن موسسه به اهداف عالی، افزایش بهره وری، افزایش استفاده از ظرفیت های موجود و شناسایی کارکنان دارای ایده، خلاق و تحلیل گر مسائل سازمانی و بهره برداری از ظرفیت آنها در راستای تعالی سازمانی را ماحصل  استقرار این کمیته دانست.

در ادامه  ضمن تاکید اعضای کمیته بر ضرورت اطلاع رسانی مناسب و جلب مشارکت همکاران در مطرح نمودن پیشنهادات، پیش نویس آیین نامه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای موسسه و دستورالعمل پرداخت پاداش ها بررسی و با اعمال نظرات اعضاء مورد تصویب قرار گرفت.

اضافه می شود کلیه همکاران دفتر مرکزی موسسه و مجتمع ها، واحدها و دفاتر می توانند با مراجعه به سامانه پذیرش و بررسی پیشنهادهای موسسه به آدرس https://pishnahad.nww.ir/ پیشنهادهای خود را در سامانه ثبت نمایند.

 


١٢:١٨ - چهارشنبه ٢ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٣٩٦    /    تعداد نمایش : ٧٥