منو اصلی
نمایشگاه و کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران
سومین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران با حضورموسسه آموزش عالی صنعت آب و برق در محل مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد.
در این نمایشگاه با حضور فعال 11 نماینده متخصص در حوزه انرژی های تجدید پذیر به مدت دو روز برگزار گردید. موسسه آموزش عالی صنعت آب و برق با حضور خود در این نمایشگاه با معرفی مرکز تخصصی انرژی های تجدید پذیر خود در مجتمع عالی خراسان در شهر مشهد مقدس پاسخگوی مراجعه کنندگان محترم در خصوص چگونگی ارائه آموزشهای تخصصی در این حوزه بودند.
 ١٣:٥٠ - پنج شنبه ١٩ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری سومین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران
سومین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران توسط موسسه آموزش عالی صنعت آب و برق در محل مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار می گردد..
به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی صنعت آب و برق، این نمایشگاه در تاریخ 17و18/7/97 در محل مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار می گردد.
 ١٤:٥٥ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مراسم تودیع و معارفه عامل مالی مجتمع آموزشی تهران سرکار خانم آزادی و آقای رضا نیکزاد
به مناسبت هفته دفاع مقدس، مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس درمورخ 2/7/97 در محل موسسه آموزش عالی صنعت آب و برق برگزار گردید.
سمینار تخصصی منابع آب غیر متعارف، چالش ها و فرصت ها توسط مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران برگزار گردید.
هفتمین جشنواره فرهنگی ورزشی موسسه آموزش عالی صنعت آب و برق در شهریور ماه سال 97 در محل مجتمع عالی آموزشی خراسان برگزار گردید.
بازدید مدیران محترم سازمان برنامه بودجه کشور و سرپرست معاونت محترم مالی و پشتیبانی موسسه از کل مجتمع آموزشی من جمله کارگاهها ، آزمایشگاهها و ساختمانهای اداری و آموزشی
موسسه علمی کاربردی صنعت آب و برق به مرکز آموزش های عالی تخصصی تغییر نام پیدا کرد
انتصاب آقای رضا نیکزاد به عنوان عامل مالی مجتمع آموزشی تهران
برگزاری جشن عید سعید قربان در موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق
انتصاب سرپرست مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب
جلسه عاملین مالی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق
اخبار > جلسه عاملین مالی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه عاملین مالی موسسه

جلسه عاملین مالی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق

     

جلسه عاملین مالی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق

 

جلسه عاملین محترم مالی با حضور آقای پرویز علیزاده  مدیرمحترم مالی وذیحسابی موسسه و دکتر پریش رییس محترم مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی آذربایجان و جمعی از همکاران این مجتمع ، به مدت دو روزدر دهم و یازدهم مرداد ماه سال 97 در محل مجتمع عالی آموزشی آذربایجان  برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی آذربایجان :  جلسه عاملین مالی پیرامون مباحث و مشکلات مالی مجتمع ها و تبادل نظر و ارائه راهکارهایی برای حل مشکلات از طرف  مدیر مالی و پشتیبانی همانند جلسات قبل انجام گردید.

درادامه جلسه با حضورمدیر محترم مالی و ذیحسابی نشست پرسش و پاسخ با کارکنان مجتمع عالی آذربایجان در خصوص موارد روز و مصوبه اخیر شورای عالی اداری جهت تنویر افکار عمومی برگزارگردید.

 شایان ذکر است در پایان جلسه آقای  پرویز علیزاده به سوالات و مشکلات کارکنان مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی آذربایجان  پاسخ دادند.


١١:٢٨ - دوشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٦٨    /    تعداد نمایش : ١٨٠