منو اصلی
نمایشگاه و کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران
سومین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران با حضورموسسه آموزش عالی صنعت آب و برق در محل مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد.
در این نمایشگاه با حضور فعال 11 نماینده متخصص در حوزه انرژی های تجدید پذیر به مدت دو روز برگزار گردید. موسسه آموزش عالی صنعت آب و برق با حضور خود در این نمایشگاه با معرفی مرکز تخصصی انرژی های تجدید پذیر خود در مجتمع عالی خراسان در شهر مشهد مقدس پاسخگوی مراجعه کنندگان محترم در خصوص چگونگی ارائه آموزشهای تخصصی در این حوزه بودند.
 ١٣:٥٠ - پنج شنبه ١٩ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری سومین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران
سومین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران توسط موسسه آموزش عالی صنعت آب و برق در محل مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار می گردد..
به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی صنعت آب و برق، این نمایشگاه در تاریخ 17و18/7/97 در محل مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار می گردد.
 ١٤:٥٥ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مراسم تودیع و معارفه عامل مالی مجتمع آموزشی تهران سرکار خانم آزادی و آقای رضا نیکزاد
به مناسبت هفته دفاع مقدس، مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس درمورخ 2/7/97 در محل موسسه آموزش عالی صنعت آب و برق برگزار گردید.
سمینار تخصصی منابع آب غیر متعارف، چالش ها و فرصت ها توسط مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران برگزار گردید.
هفتمین جشنواره فرهنگی ورزشی موسسه آموزش عالی صنعت آب و برق در شهریور ماه سال 97 در محل مجتمع عالی آموزشی خراسان برگزار گردید.
بازدید مدیران محترم سازمان برنامه بودجه کشور و سرپرست معاونت محترم مالی و پشتیبانی موسسه از کل مجتمع آموزشی من جمله کارگاهها ، آزمایشگاهها و ساختمانهای اداری و آموزشی
موسسه علمی کاربردی صنعت آب و برق به مرکز آموزش های عالی تخصصی تغییر نام پیدا کرد
انتصاب آقای رضا نیکزاد به عنوان عامل مالی مجتمع آموزشی تهران
برگزاری جشن عید سعید قربان در موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق
انتصاب سرپرست مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب
جلسه عاملین مالی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق
اخبار > سمینار تخصصی منابع آب غیر متعارف، چالش ها و فرصت ها توسط مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران برگزار گردید.


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری سمینار منابع آب غیر متعارف ، چالش ها و فرصت ها

سمینار تخصصی منابع آب غیر متعارف، چالش ها و فرصت ها توسط مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران برگزار گردید.

 

سمینار تخصصی منابع آب غیر  متعارف، چالش ها و فرصت ها توسط مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران و با حمایت و همکاری شرکتهای مهندسی آب و فاضلاب کشور و شرکت مدیریت منابع آب ایران درمورخ 20 شهریور ماه 1397 در سالن شهید عباسپور شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار گردید.

در این سمینار دکتر اکبرزاده دبیر علمی سمینار لزوم پرداختن به جنبه های مختلف منابع آب و مصارف آب غیر متعارف بویژه در شرایط فعلی و آتی کشور را مورد تاکید قرارداد. درادامه همچنین دکتر توکلی ریاست محترم موسسه آموزش عالی صنعت آب و برق و دکتر سیاحی به ایراد سخنرانی پرداختند، که اهمیت مدیریت منابع آب غیر متعارف را بعنوان راهکاری استراتژیک برای سالهای پیش رو در بخش آب کشور بصورت مبسوط تشریح نمودند .

در این سمینار علمی تخصصی موضوعات مختلفی مانند کاربرد غشاها در استفاده مجدد از پساب توسط آقای دکتر رضا یگانی ، آب های ژرف تجدیدپذیر توسط آقای دکتر مجتبی نوری ، سیستم های حرارتی خورشیدی (CSP) در تامین آن توسط خانم دکتر شیوا گرجیان ، مدیریت پساب نمک زدایی از طریق فناوری ZLD توسط آقای دکتر عباس اکبرزاده و بازیافت آب از فاضلاب ، سلامت و محیط زیست توسط دکتر مهدی هادی ارائه گردید.

قابل ذکر است متخصصین صنعت آب و فاضلاب از شرکت های آب منطقه ای ، آب و فاضلاب شهری و روستایی و شرکت های وابسته از سراسر کشور در این رویداد علمی مشارکت نموده و به بحث و تبادل نظر پرداختند .

 

 

 

 


١٥:٠٣ - دوشنبه ٢ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ١٧٥    /    تعداد نمایش : ٩٥