چاپ        ارسال به دوست

برگزاری سمینار منابع آب غیر متعارف ، چالش ها و فرصت ها

سمینار تخصصی منابع آب غیر متعارف، چالش ها و فرصت ها توسط مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران برگزار گردید.

 

سمینار تخصصی منابع آب غیر  متعارف، چالش ها و فرصت ها توسط مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران و با حمایت و همکاری شرکتهای مهندسی آب و فاضلاب کشور و شرکت مدیریت منابع آب ایران درمورخ 20 شهریور ماه 1397 در سالن شهید عباسپور شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار گردید.

در این سمینار دکتر اکبرزاده دبیر علمی سمینار لزوم پرداختن به جنبه های مختلف منابع آب و مصارف آب غیر متعارف بویژه در شرایط فعلی و آتی کشور را مورد تاکید قرارداد. درادامه همچنین دکتر توکلی ریاست محترم موسسه آموزش عالی صنعت آب و برق و دکتر سیاحی به ایراد سخنرانی پرداختند، که اهمیت مدیریت منابع آب غیر متعارف را بعنوان راهکاری استراتژیک برای سالهای پیش رو در بخش آب کشور بصورت مبسوط تشریح نمودند .

در این سمینار علمی تخصصی موضوعات مختلفی مانند کاربرد غشاها در استفاده مجدد از پساب توسط آقای دکتر رضا یگانی ، آب های ژرف تجدیدپذیر توسط آقای دکتر مجتبی نوری ، سیستم های حرارتی خورشیدی (CSP) در تامین آن توسط خانم دکتر شیوا گرجیان ، مدیریت پساب نمک زدایی از طریق فناوری ZLD توسط آقای دکتر عباس اکبرزاده و بازیافت آب از فاضلاب ، سلامت و محیط زیست توسط دکتر مهدی هادی ارائه گردید.

قابل ذکر است متخصصین صنعت آب و فاضلاب از شرکت های آب منطقه ای ، آب و فاضلاب شهری و روستایی و شرکت های وابسته از سراسر کشور در این رویداد علمی مشارکت نموده و به بحث و تبادل نظر پرداختند .

 

 

 

 


١٥:٠٣ - دوشنبه ٢ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ١٧٥    /    تعداد نمایش : ١١٢٦