منو اصلی
مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی اصفهان
آزمون استخدامی تعاونی های شرکت برق منطقه ای اصفهان
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی و پژوهشی اصفهان : آزمون استخدامی تعاونی های استان اصفهان در 16 بهمن ماه برگزار گردید.
 ١١:٤٦ - چهارشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
یکصد وبیست ودومین شورای موسسه
یکصد وبیست ودومین شورای موسسه در سیزدهم و چهاردهم بهمن ماه در سالن کنفرانس مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی فارس برگزار گردید.
 ١١:٠٣ - دوشنبه ١٩ بهمن ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس واحد آموزشی تهران اهم فعالیتهای چند ماهه را تشریح کرد
برگزاری آزمون استخدامی شهرداری های استان آذربایجان شرقی
دوره آشنایی با قانون گزینش کشور
آگهي ارزيابي كيفي مزايده گران
بازدید دکتر توکلی ریاست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب وبرق از دفترآموزشی بناب / نشست با نماینده مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان بناب
آغاز ثبت نام استخدامی جدید وزارت نیرو
دیدار رئیس موسسه آموزش عالی علمی -کاربردی صنعت آب و برق با مدیر عامل شرکت برق منطقه ای زنجان
تجلیل از مجریان آزمون استخدامی وزارت نیرو
یکصدو بیست ویکمین جلسه شوراي موسسه
دانشجو قشر برگزیده جامعه
اخبار > دچار یک خلأ جدی در حوزه روابط عمومی هستیم


  چاپ        ارسال به دوست

وزير نيرو در همايش سراسري مديران روابط عمومي صنعت آب و برق:

دچار یک خلأ جدی در حوزه روابط عمومی هستیم

وزیر نیرو گفت: در حوزه روابط عمومی دچار یک خلأ جدی هستیم و باید بتوانیم ارتباط موثر و سازنده با مردم ایجاد کنیم.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني وزارت نيرو (پاون)، مهندس "حمید چیت‌چیان" امروز (سه‌شنبه) در همايش سراسري مديران روابط عمومي صنعت آب و برق کشور که در ساختمان ستادی وزارت نيرو برگزار شد، با تاکید بر نقش روابط‌عمومی‌ها در انعکاس عملکرد صنعت آب و برق اظهار داشت: در شرایط حاضر، اطلاع‌رسانی درست باعث ایجاد امید در مردم خواهد شد و نگاه آنها به دولت و وزارت نیرو تغییر خواهد کرد.
وی با بیان اینکه ما هم اکنون در حوزه روابط عمومی دچار یک خلا جدی هستیم، ادامه داد: این موضوع فقط مربوط به روابط عمومی نیست بلکه شرکت‌های صنعت آب و برق پیرامون عملکرد افکار عمومی و ارتباط با مردم عملکر مطلوبی نداشته‌اند؛ ما باید بتوانیم ارتباط موثر و سازنده با مردم ایجاد کنیم.
وزیر نیرو تصریح کرد: ما در میان مردم هستیم و برای همین مردم کار می‌کنیم و اگر بتوانیم پیام خود را به درستی منتقل کنیم، در روند خدمت‌رسانی صنعت آب و برق تاثیرگذار خواهد بود. مدیران ما باید توجه کنند کار صنعت آب و برق فقط اجرای شبکه آب و برق و ساخت نیروگاه و سد نیست و باید با مردم نیز ارتباط مستمر داشته باشیم.
چیت‌چیان با بیان اینکه در موضوع مدیریت مصرف کار روابط عمومی‌ها تعیین کننده است، افزود: نزدیک دو سال است که از مردم برای نصب سامانه‌های تامین برق فتوولتائیک با ارائه تسهیلات دعوت می‌کنیم، اما نتیجه مطلوب نبوده است، چرا که ما اطلاع‌رسانی درستی نکرده‌ایم.
وزیر نیرو ادامه داد: ما هم‌اکنون از نظر تامین منابع مالی طرح‌ها با چالش مواجه هستیم و حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در طرح های آب و برق بسیار ضرورت دارد، بنابراین باید بتوانیم با زبان موثر این حرف را به مردم برسانیم تا مردم به تبع میزان سرمایه خود در طرح‌ها مشارکت کنند.
وی تصریح کرد: روابط عمومی فقط برای اطلاع‌رسانی عملکرد روزمره و صدور اطلاعیه نیست، بلکه این بخش جزو لاینفک همه کارهاست، ما در تمام برنامه‌ها نیاز به مردم داریم و برای ارتباط صنعت با مردم باید روابط عمومی‌ها فعال‌تر باشند.
وزیر نیرو با بیان اینکه نگاه مدیران شرکت‌ها در نحوه کار روابط عمومی تعیین کننده است، ادامه داد: روابط عمومی ها در مقطع کنونی باید در چند محور مهم همچون تهیه پیوست فرهنگی برای طرح‌ها، استفاده از ظرفیت گروه‌های مرجع همچون ورزشکاران، هنرمندان و نخبگان برای رساندن پیام مصرف بهینه آب و برق به مردم و استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد فعال‌تر عمل کنند.
چیت‌چیان در پایان تصریح کرد: ما در وزارت نیرو کارهای بزرگی انجام می‌شود که اطلاع مردم از این کارها و یاری آنها به موفقیت صنعت آب و برق منجر خواهد شد.


١٠:٥١ - چهارشنبه ٦ خرداد ١٣٩٤    /    شماره : ٧١    /    تعداد نمایش : ١٢١٣