منو اصلی
مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی اصفهان
آزمون استخدامی تعاونی های شرکت برق منطقه ای اصفهان
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی و پژوهشی اصفهان : آزمون استخدامی تعاونی های استان اصفهان در 16 بهمن ماه برگزار گردید.
 ١١:٤٦ - چهارشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
یکصد وبیست ودومین شورای موسسه
یکصد وبیست ودومین شورای موسسه در سیزدهم و چهاردهم بهمن ماه در سالن کنفرانس مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی فارس برگزار گردید.
 ١١:٠٣ - دوشنبه ١٩ بهمن ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس واحد آموزشی تهران اهم فعالیتهای چند ماهه را تشریح کرد
برگزاری آزمون استخدامی شهرداری های استان آذربایجان شرقی
دوره آشنایی با قانون گزینش کشور
آگهي ارزيابي كيفي مزايده گران
بازدید دکتر توکلی ریاست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب وبرق از دفترآموزشی بناب / نشست با نماینده مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان بناب
آغاز ثبت نام استخدامی جدید وزارت نیرو
دیدار رئیس موسسه آموزش عالی علمی -کاربردی صنعت آب و برق با مدیر عامل شرکت برق منطقه ای زنجان
تجلیل از مجریان آزمون استخدامی وزارت نیرو
یکصدو بیست ویکمین جلسه شوراي موسسه
دانشجو قشر برگزیده جامعه
اخبار > آغاز به کارمرکز آموزش های تخصصی صنعت آب و برق هرمزگان


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز به کارمرکز آموزش های تخصصی صنعت آب و برق هرمزگان

دکتر فدائی نیز در ابتدای برنامه ضمن خوشامدگویی به حاضرین، از همکاری و حمایت شرکت های آب و برق منطقه به ویژه مساعدت های شرکت برق منطقه ای هرمزگان تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع اصفهان ،  طی مراسمی مرکز آموزش های تخصصی صنعت آب و برق هرمزگان (وابسته به مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی اصفهان) روز پنج شنبه پنجم آذرماه جاری با حضور دکتر توکلی رئیس موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی صنعت آب و برق ، دکتر منظور قائم مقام و معاون مالی و پشتیبانی شرکت مادرتخصصی توانیر، دکتر فدائی رئیس مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی اصفهان و تنی چند از مدیران عامل و مسئولین صنعت آب و برق منطقه مرکز و جنوب کشور آغاز به کار نمود.

 وی ابراز امیدواری نمود که با رشد و توسعه مراکز آموزش تخصصی و برگزاری دوره های اثربخش بتوان موجبات توانمندسازی نیروی انسانی شاغل در صنعت آب و برق کشور را فراهم آورد تا درراستای توسعه پایدار و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش بنیان گام برداشت.

در ادامه این مراسم دوره آموزشی "مرور سیاست های اقتصاد مقاومتی در صنعت آب وبرق" ویژه مدیران برگزار گردید. دکتر منظور به عنوان مدرس دوره ؛ ضمن تشریح سیاست های اقتصاد مقاومتی، به ارائه راهکارهای پیاده سازی آن در صنعت برق کشور و ذکر مصادیق آن پرداخت که مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت.

 این مرکز مجهز به امکانات آموزشی به روز و همچنین مهمانسرا برای اسکان مدرسان و شرکت کنندگان ، امکان اجرای حدود 200 نفرلحظه آموزش را  دارا می باشد.


١٢:٢٠ - دوشنبه ١٦ آذر ١٣٩٤    /    شماره : ٩٧    /    تعداد نمایش : ١٢٥٥